A czemu tu zaglądamy, hę?

Nic tu nie ma do oglądania!

ale może będzie…

SOCIAL MEDIA

Bądź widoczny!

Bądź widoczny na portalach społecznościowych i dotrzyj do tysięcy odbiorców!

Promuj się!

Promuj swoją firmę/markę/produkt/usługę na kilkunastu portalach społecznościowych równocześnie.

Reklamuj się!

Reklamuj się skutecznie w mediach społecznościowych - trafiaj dokładnie do oczekiwanego odbiorcy.

versus_group_strony_internetowe

Facebook, Twitter, Instagram…

Media społecznościowe są jak rozmowa z dobrym przyjacielem: prawdziwa, bez zbędnych słów, trafiająca w punkt. Ale może się zmienić w bełkot bez pomysłu i koncepcji będący tylko potokiem wyrazów i pustych frazesów marketingowych.

 

Nie oszukujmy się, dzisiaj kontakt i przepływ informacji to często być albo ….. być gdzieś bardzo daleko od swoich Klientów.

 

Korzystając z naszych doświadczeń masz pewność, że oko Klienta dostaje to czego oczekuje w kluczowych kilku sekundach przeglądania. Bo Twoja informacja jest najważniejsza i taką ją przekazujemy.

Co proponujemy?

ZAKŁADANIE PROFILI FIRMOWYCH

Czynność prosta ale...firmowy czy prywatny? Kto jest administratorem a kto redaktorem? Spokojnie - my się tym zajmiemy!

FANPAGE - ADMINISTRACJA

Fanpage musi tętnić, życiem, a żeby tętnił trzeba go odpowiednio prowadzić. Możesz nam to zlecić. Nie straszne nam akcje promocyjne, konkursy, ankiety...

DOSTOSOWANIE GRAFIK

W naszej ocenie to sztuka w zakresie której mieści się odpowiednia autoprezentacja ale też promocja okraszona pomysłem.

INTEGRACJA ZE STRONĄ

Masz profile na różnych portalach społecznościowych i chcesz żeby informacja o tym dotarła do Twoich klientów? Zintegruj je ze stroną www. Wtedy każdy odwiedzający stronę zobaczy gdzie jeszcze może obserwować działania firmy, a każdy odwiedzający Twoje profile - szybko dostanie się na Twoją strone www.

POZYSKIWANIE ODBIORCÓW

Chcesz, żeby liczba obserwujących na Facebooku czy Instagramie szybko rosła? Zdaj się na nas. Nie znamy wszystkich ludzi na świecie, ale wiemy jak część z nich zainteresować twoją stroną 🙂

PROJEKTOWANIE POSTÓW REKLAMOWYCH

Tutaj wolno to, tam wolno tamto, tutaj potrzebne dużo teksu, tam znów niewiele. Różn formaty i różne zasady - tak się składa, ze znamy je wszystkie, więc zaprojektowanie reklamy na Facebooka to dla nas pestka.