A czemu tu zaglądamy, hę?

Nic tu nie ma do oglądania!

ale może będzie…

NOWY SERWIS FILMOWY!

Zapraszamy na autorskie filmy dokumentalne i reportaże - www.dokumentnaczasie.pl

Czytaj więcej
[text_marquee title=”FILMY trailery” title_color=”#374144″]

FILMY TO NASZ ŻYWIOŁ, NASZA PASJA, NASZ ŚWIAT…

Najpierw słuchamy i staramy się zobaczyć projekt Twoimi oczami. Zaczynając pracę uruchamiamy wyobraźnię, dodajemy odrobinę emocji i szczyptę talentu. O innych składnikach nie możemy napisać … serio nie możemy 😉
A efekt końcowy? Interesuje nas tylko 100% satysfakcji. Z każdej strony. Warsztat opieramy na profesjonalnym sprzęcie, doświadczeniu i intuicji oraz sprawnych partnerach.

Nie boimy się trudnych zadań i niejednoznacznych historii. Czasem ich treść jest już wystarczająco złożona i sukcesem jest ją tylko odpowiednio pokazać. Innym razem trzeba opowiedzieć o skomplikowanym Świecie i zachodzących w nim przemianach. Czasem o dramatach i sytuacjach bez wyjścia. To wszystko kończy się niekiedy własną produkcją gdzie mimo wielu pokus nie chcemy by nasz punkt widzenia przesłonił rzeczywistość.

Własna produkcja to niekiedy jedyne rozwiązanie by nie zostawiać ważnych historii i problemów gdzieś głęboko schowanych niczym stare zdjęcia kończące w pudełkach po butach. Sfilmowanie i pokazanie tych opowieści być może skłoni do refleksji, rozmów, przemyśleń. Wyzwoli empatię i uruchomi pokłady wrażliwości. Nauczy tego by pomagać innym, by nie być obojętnym – jeżeli uda się ten Świat dzięki temu trochę poprawić –  będzie to nasz sukces, o to nam chodziło.

PRODUKCJE AUTORSKIE

PLUSH movie
short film
PLUSH movie
Czy jest coś ważniejszego od emocji?
PROJEKT DIVA
film dokumentalny
PROJEKT DIVA
Niezwykła hiistoria projektu - widmo...
Julka...
reportaż filmowy
Julka, dziewczynka
z połową serduszka...

GALERIA WYBRANYCH FILMÓW

Zapraszamy do współpracy!